Konferensförfrågan

Boka rum & frukost

Kontakta oss

Hôtel Eggers 
Drottningtorget
411 03 Göteborg
Telefon: +46 31-333 44 40
Telefax: +46 31-333 44 49
E-post: info@hoteleggers.se

HOTELL/RECEPTION
Telefon: 031-333 44 40
info@hoteleggers.se

BOKNING 
Telefon: 031-333 44 40
info@hoteleggers.se

RESTAURANG
Telefon: 031-333 44 44
anna@hoteleggers.se

Kontaktpersoner

VD/ÄGARE
Lars-Olof Oskarsson, 0707-88 70 50
larsolof.oskarsson@varbergsstadshotell.com

ÄGARE
Anna Riis, 0707-88 70 52
anna.riis@varbergsstadshotell.com

HOTELLDIREKTÖR
Jessica Vialleton, 031-333 44 41
jessica.vialleton@hoteleggers.se

RESTAURANGANSVARIG
Anna Tjalan Hansson, 031-333 44 44
anna@hoteleggers.se

RECEPTION 
Katarina Kuzmanovic, 031-333 44 40
katarina.kuzmanovic@hoteleggers.se

KONFERENS
Erica Jacobsson & Katarina Kuzmanovic 
031-333 44 42
konferens@hoteleggers.se

KÖKSCHEF
Pierre Elofsson, 031-333 44 43
koket@hoteleggers.se

HUSFRU
Sus Klaesson, 031-333 44 45
sus.klaesson@hoteleggers.se

IT-ANSVARIG
Henrik Dusek, 031-333 44 40
henrik.dusek@hoteleggers.se

VAKTMÄSTERI
Staffan Kihl, 031-726 25 070707-88 50 35

staffan.kihl@arkenhotel.com

MARKNAD
Carolina Ehn, 0340-69 01 20
Elin Vilanta, 0340-69 01 48
Telefontid: Vardagar 8.30-11.00
marknad@vsas.se

Annonsförsäljning hänvisas till vår mediabyrå Scream, 031-60 43 79

EKONOMICHEF
Fredrik Sörstrand, 0340-69 01 21
fredrik.sorstrand@varbergsstadshotell.com

FÖRSÄLJNING
Jan Billing, 0707-88 70 53
jan.billing@arkenhotel.com

Håkan Blomdahl, 0709-27 84 13
hakan.blomdahl@arkenhotel.com

Ring upp mig

Felmeddelande

  • Unable to create CTools CSS cache directory. Check the permissions on your files directory.
  • Unable to create CTools CSS cache directory. Check the permissions on your files directory.